Jdi na obsah Jdi na menu

Jarní Kiosk 2013

LogoAKSternberkbig.jpgKdo se nezúčastnil dnešního šternberského Jarního Kiosku 20.4.2013, ten zaváhal. Byl to poslední jarní přespolní běh před letní dráhovou sezonou. Velmi příjemné jarní počasí bez deště, jak jsme předpovídali, bylo  včetně kvaliních výkonů běžců, hlavním artiklem závodu. Konečně jsme mohli i na trati použít tretry a tak se běželo velmi svižně. Nejlepší závodníci získali hodnotné ceny jako například sporttestery či hodinky a tradičně originální, výroční, keramické medaile. Šternberští závodníci ukořistili ve startovním poli 130 závodníků spoustu umístění na stupních vítězů. V jednotlivých kategoriích zvítězili: Sabina Charvátová, Tereza Grégrová, Kristýna Krejčířová, Jakub Grégr, Bára Kučerová, Sarah Janulíková, Jan Sadil a Lucka Skalická. Druhá místa obsadili: Klára Przepiorová a Šimon Spurný, Hana Lollková a Martin Sadil a třetí místa získali: Eliška Chládková, Petr Gedeon, Adam Janošík, Katrin Sásová, Barbora Furišová, Filip Furiš a Veronika Janošíková. Gratulujeme našim závodníkům k velmi pěkným výkonům. Celkové výsledky najdete v odkaze: http://files.atleticke-pripravky-sternberk.webnode.cz/200000012-3eebd4040e/V%C3%BDsledky%20jarn%C3%AD%20Kiosk%202013.pdf