Jdi na obsah Jdi na menu

Sedm medailí z halového Mistrovství Moravy 2017

3346.jpgV pátek 3. a sobotu 4.2. proběhlo v ostravské hale Mistrovství Moravy v halové atletice. Šternberští atleti zaznamenali jak pěkné výkony tak slabší. Celkem jsme dovezli sedm medailí. Velkou formu si do Ostravy dovezl Adam Dohnal, který zvítězil v běhu na 60m a 150m žáků navíc přidal bronz na 300m. Kuba Grégr po hodně nevydařeném startu na půlce vybojoval stříbro.

V pátek 3. a sobotu 4.2. proběhlo v ostravské hale Mistrovství Moravy v halové atletice.

Šternberští atleti zaznamenali jak pěkné výkony tak slabší. Celkem jsme dovezli sedm medailí. Velkou formu si do Ostravy dovezl Adam Dohnal, který zvítězil v běhu na 60m a 150m žáků navíc přidal bronz na 300m. Kuba Grégr po hodně nevydařeném startu na půlce vybojoval stříbro. Navíc v běhu na 300m přidal bramborovou tj. 4. místo. Stejné umístění získal Ondra Lenhart na trati 800m a na 300m skončil osmý. Toto jsou velké naděje k Mistrovství ČRM žactva. Michal Bořánek na trati 3000m dorostenců skončil na 2. místě a Veronika Janošíková na 4. místě v juniorkách. Adam Janošík na 3000m skončil šestý a na 1500m 9. místo. Terka Grégorvá na tati 1500m skončila na 6. místě a Ema Klimentová na stejné trati 7. místo. Trojku ještě běžel v mužích Mira Haltmar a dokončil závod na 5. místě ale ve velkém osobáku 9:10,50. Na trati 60m převedla v rozběhu výborný výkon Adéla Dubová 7.93 po dvou letech znovu pod osm vteřin. Ve finále ale výkon nezopakovala a skončila na 5. místě 8.04s. Na stejné trati výborně sekundoval Honza Tichý, který ve finále obsadil 8. místo. Radost nám udělaly ještě štafety - žákyně překvapivě zabojovaly a skončily na 3. místě a ženy doběhly na 2. místě. Škoda jen předávek žáků. Svoji šanci na vítězství promarnili dvěma nepovedenými předávkami s pádem kolíku a nakonec doběhli na 5. místě. V Praze běžel Honza Sadil 800m, kde skončil 5. na Přeborech Prahy za 1:57,90.Trošku nás v posledním týdnu zasáhly chřipky a zranění ale bojujeme dál směrem k MČR.