Jdi na obsah Jdi na menu

Závody 2017

Příspěvky

Podzimní běh parkem 2017

V sobotu 7.10. pořádá AK Šternberk 9. závod Běžeckého poháru dětí a mládeže Olomouckého kraje 2017 na který vás všechny srdečně zveme. Start prvního závodu v 9:30 v Tyršových sadech. Závod se koná za každého počasí a je jak pro organizované sportovce tak pro širokou veřejnost. Přijďte si zaběhat do šternberského parku.

PROPOZICE ZDE

3. 10. 2017 | Rubrika: Závody 2017

Krajské přebory ve vícebojích ml. žáci a přípravky 2017

Ve středu 4.10. jedeme do Olomouce na Krajské přebory mladšího žactva a přípravek ve vícebojích. Odjezd autobusem ve 12.30 od ZŠ Dr. Hrubého.

PROPOZICE

29. 9. 2017 | Rubrika: Závody 2017

Adam Dohnal reprezentuje na mezistátním utkání žactva v Chorvatsku

V pátek 29.9. odjíždí atletická reprezentační výprava žáků na mezistátní utkání družstev Chorvatska, Slovenska, Maďarska, ČR a Slovinska do chorvatského Varaždínu, kde byl nominován i šternberský atlet Adam Dohnal. Adam bude startovat na trati 300m a ve štafetě 4x300m.
Budeme mu držet pěsti, aby dosáhl co nejlepšího výsledku ve svém prvním reprezentačním startu.

Dorostenci pomohli Olomouci k bronzu v soutěži družstev

28.9.2017 proběhlo v Praze Mistrovství ČR družstev dorostu, kde v dresu AK Olomouc startovali z našeho klubu, jako hostující členové družstva, Adam Janošík a Víťa Charvát. Adam startoval v běhu na 2000m překážek a Víťa v běhu na 800m. Oba si ke své trati navíc přidali štafetu 4x400m a svými výkony bodově pomohli olomouckému družstvu k celkovému zisku bronzových medailí, ke kterým celému družstvu gratulujeme. Tímto se rozšířila medailová sbírka našich mladých atletů z mistrovských soutěží.

VÝSLEDKY

Mistrovství Moravy a Slezska mladších žáků 2017

V neděli 1.10. 2017 si změří své síly mladší žáci na Mistrovství Moravy a Slezska v Hranicích. Odjezd nominovaných je v 8.30 hod z vlakového nádraží. S sebou: tretry, oddílový dres, sportovní oblečení, jídlo a pití na celý den!!!

PROPOZICE

25. 9. 2017 | Rubrika: Závody 2017

MČR v silničním běhu Běchovice 2017

Muži a ženy s juniory a juniorkami soutěžili na 121. ročníku silničního běhu Běchovice - Praha, kde se bojovalo o mistrovské tituly. Mezi juniorkami se na 10. místě v čase 45:01 umístila Sarah Janulíková a na 11. místě ve stejné kategorii v čase 46:00 Veronika Janošíková. Mezi juniory doběhl na 15. místě Adam Janošík v pěkném čase 38:49 a v kategorii mužů startoval Mira Haltmar, který v osobním rekordu 34:59 doběhl na pěkném 33. místě. Mezi veterány startoval Jiří Janošík a doběhl na 74. místě v čase 49:29. Gratulujeme naši atletům.

CELKOVÉ VÝSLEDKY

24. 9. 2017 | Rubrika: Závody 2017

Mistrovství České republiky žactva 2017

ŠTERNBERSKÁ ATLETIKA MEZI NEJLEPŠÍMI V REPUBLICE - Z MČR V BŘECLAVI VEZEME 3 TITULY.

V běhu na 800m žáků dnes zvítězil a Mistrem ČR se stal šternberský Jakub Grégr v osobním rekordu 1:59,57s., kdy prokázal momentální nejlepší formu mezi půlkaři. Současně v žákovské kategorii utvořil oddílový rekord. Na 300 metrové trati žáků přidal titul Mistra ČR šternberský Adam Dohnal v čase 36,67s. čímž navázal na titul z halového MČR žactva. Třetí třešničkou na dortu byla štafeta žáků na trati 4x300m, ve složení Lenhart, Grégr, Tichý, Dohnal, kterým bohužel o 0,36s. utekl národní rekord.

Mistrovství Moravy a Slezska Družstev 2017

V neděli 17.9.2017 se starší žáci zúčastní Mistrovství Moravy a Slezska družstev. Odjezd v 8.00 z vlakového nádraží, účast všech hochů nutná!!! Chceme bojovat o co nejlepší výsledek! PROPOZICE

14. 9. 2017 | Rubrika: Závody 2017

EKAG Brno 2017

Od 11. do 14. září se 18 mladých šternberských atletů zúčastnilo mezinárodních her - European Kids Athletics Games v Brně. Pro spoustu z nich to byly cenné zkušenosti z velkých závodů, někteří si udělali své osobní rekordy a dokonce nám cinkly i medaile.

Adam Dohnal získal zlatou medaili v běhu na 300 m a Kuba Grégr zlatou v běhu na 1 500 m. Honza Tichý v obrovské konkurenci obsadil celkově 7.místo v krásném osobním rekordu a Elen Urbášková postoupila do finále a obsadila také 7. příčku. Gratulujeme a všem zúčastněným děkujeme za hezkou reprezentaci klubu.

9. 9. 2017 | Rubrika: Závody 2017

Brádelníček 2017

V sobotu 16.9. 2017 se konají závody Běžeckého poháru v Nové Hradečné - Brádelníček. Prezence je v 9.00 hod, start první kategorie je v 10.00 hod. Závody se konají v areálu fotbalového stadionu TJ Sokol Nová Hradečná.

POZOR! U hřiště se opravuje silnice, nelze tedy dojet auty až k hřišti. Příjezd je doporučen od Libiny, auta se nechají na odstavném parkovišti a kousek budete muset dojít pěšky. Ve fotogalerii jsou plánky příjezdu od pořadatelů.