01.05. |
Přerov |
Přerovský pětiboj a memoriál Jar. Králíka |
03.05. |
Olomouc |
Štafetový pohár ZŠ – okresní kolo |
04.05. |
Olomouc |
NESTLÉ Dětská Zlatá liga – 1. kolo |
05.05. |
Hranice |
Mezinárodní běžecký desetiboj |
08.05. |
Olomouc |
1. kolo družstev dorostu a juniorů – GIGANT |
08.05. |
Olomouc |
IAAF World Athletics Day |
08.05. |
Olomouc |
Velká cena Olomouce v běhu na 100 m |
10.05. |
Olomouc |
Pohár rozhlasu mladšího žactva – okresní kolo |
14.05. |
Plzeň |
1. kolo extraligy mužů a žen |
14.05. |
Uherské Hrad. |
1. kolo I. ligy mužů a žen – skupina C |
14.05. |
Šumperk |
1. kolo II. ligy mužů a žen – skupina E |
16.05. |
Prostějov |
Čokoládová tretra Prostějov |
16.05. |
Olomouc |
Čokoládová tretra Olomouc |
17.05. |
Šumperk |
1. kolo KP družstev mladšího žactva |
18.05. |
Šumperk |
1. kolo KP družstev staršího žactva |
18.05. |
Ostrava |
Čokoládová tretra Ostrava |
19.05. |
Šumperk |
1. kolo KP družstev přípravek (roč. 2005 a mladší) |
20.05. |
Ostrava |
Mítink IAAF – Zlatá Tretra Ostrava |
20.-22.05. |
Praha |
Mistrovství ČR ve vícebojích |
21.05. |
Břeclav |
2. kolo družstev dorostu a juniorů – GIGANT |
21.05. |
Šternberk |
Partnerské setkání družebních měst žactva |
24.05. |
Olomouc |
Pohár rozhlasu s Českou spořitelnou – krajské finále |
24.05. |
Turnov |
Memoriál Ludvíka Daňka |
25.05. |
Olomouc |
NESTLÉ Dětská Zlatá liga – 2. kolo |
26.05. |
Šternberk |
Závody přípravek - O pohár králíka Karlíka |
28.05. |
Břeclav |
2. kolo I. ligy mužů a žen – skupina C |
28.05. |
Hranice |
2. kolo II. ligy mužů a žen – skupina E |
30.05. |
Olomouc |
2. kolo KP družstev staršího žactva |
|
|
|
červen |
|
|
01.06. |
Olomouc |
2. kolo KP družstev mladšího žactva |
02.06. |
Praha |
Praga Academica |
02.06. |
Prostějov |
2. kolo KP družstev přípravek (roč. 2005 a mladší) |
04.06. |
Uherské Hrad. |
Olympic Hopes |
05.06. |
Břeclav |
Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů a dorostenců |
05.06. |
Praha |
Mezikrajové utkání družstev staršího žactva |
06.06. |
Praha |
Memoriál Josefa Odložila |
07.06. |
Kolín |
Celostátní finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou |
08.06. |
Olomouc |
NESTLÉ Dětská Zlatá liga – FINÁLE |
11.06. |
Brno |
Mezistátní utkání dorostenců a dorostenek |
11.06. |
Třinec |
3. kolo I. ligy mužů a žen – skupina C |
11.06. |
Hranice |
3. kolo II. ligy mužů a žen – skupina E |
12.06. |
Kolín |
2. kolo extraligy mužů a žen |
12.06. |
Ostrava |
Mistrovství MaS staršího žactva |
18.-19.06. |
Tábor |
Mistrovství ČR mužů a žen |
18.06. |
Svitavy |
Mistrovství ČR veteránů |
21.06. |
Šumperk |
3. kolo KP družstev staršího žactva + KP |
22.06. |
Olomouc |
3. kolo KP družstev přípravek (roč. 2005 a mladší) |
25.-26.06. |
Třinec |
Mistrovství ČR juniorů,juniorek,dorostenců a dorostenek |
|
|
|
červenec |
|
|
01.07. |
Miskolc |
Mezistátní utkání juniorů a juniorek |
08.07. |
Olomouc |
Hudební pětka na dráze |
14.-17.07. |
Tbilisi |
Mistrovství Evropy do 17 let |
15.07. |
SLO |
Mezistátní utkání mužů a žen do 22 let |
19.-24.07. |
Bydgoszcz |
Mistrovství světa juniorů |
27.07. |
Tábor |
Velká cena Tábora |
30.07. |
Nové Město n/M |
Velká cena Nového Města nad Metují |
|
|
|
srpen |
|
|
20.08. |
Olomouc |
4. kolo I. ligy mužů a žen – skupina C |
24.08. |
Olomouc |
Přebor Olomouckého kraje – M,Ž,J,D |
27.-28.08. |
Kladno |
Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let |
|
|
|
září |
|
|
03.09. |
Šumperk |
4. kolo II. ligy mužů a žen – skupina E |
03.09. |
Olomouc |
4. kolo II. ligy mužů a žen – skupina F |
04.09. |
Ústí nad Orlicí |
Mistrovství ČR družstev mužů a žen |
10.09. |
Třinec |
3. kolo družstev dorostu a juniorů – GIGANT |
11.09. |
Šumperk |
Mistrovství MaS družstev staršího žactva |
13.09. |
Prostějov |
3. kolo KP družstev mladšího žactva + Krajský přebor |
17.09. |
??? |
Baráž o postup do I.ligy mužů a žen sk.C |
17.-18.09. |
Jablonec n/N |
Mistrovství ČR starších žáků a žákyň |
21.09. |
Přerov |
O Pohár primátora města Přerova |
21.09. |
Přerov |
Oddílové přebory ve vícebojích |
24.09. |
Trnava |
Mezistátní utkání staršího žactva |
24.09. |
Praha |
Mistrovství ČR družstev juniorů a juniorek |
24.09. |
Ostrava |
Mistrovství ČR družstev dorostenců a dorostenek |
25.09. |
Olomouc |
Mistrovství MaS mladšího žactva |
28.09. |
Přerov |
Svatováclavské víceboje |
|
|
|
říjen |
|
|
01.10. |
Opava |
Mistrovství ČR družstev staršího žactva |
02.10. |
Znojmo |
Mistrovství MaS družstev mladšího žactva |
08.-09.10. |
Třinec |
Mistrovství MaS ve vícebojích |