Jdi na obsah Jdi na menu

Halové Mistrovství Moravy dospělých 2016

kontakty-SSK.gif V sobotu 6.2. přivítala ostravská atletická hala účastníky Mistrovství Moravy a Slezska dospělých, juniorů a dorostu, kde startovalo 570 atletů. Šternberští atleti nezaháleli a podobně jako žáci si dovezli domů taktéž pěkná medailová i finálová umístění. Podrobnosti v odkaze.

V sobotu 6.2. přivítala ostravská atletická hala účastníky Mistrovství Moravy a Slezska dospělých, juniorů a dorostu, kde startovalo 570 atletů. Šternberští atleti nezaháleli a podobně jako žáci si dovezli domů taktéž pěkná medailová i finálová umístění. Adéla Dubová v běhu na 60m žen, získala stříbrnou medaili časem 8,04, po lyžařském výcviku výborné a budeme se dále snažit běžet k výkonu opravňující nás startovat na MČR. Bronzové medaile získala Valča Vranová v běhu na 800m... dorostenek dá se říci po sólo závodu v čase 2:31,76. Stejný kov veze Filip Furiš z běhu na 800m v čase 2:01,93 těsně za osobákem ale chuť si spravil výborným výkonem v běhu na 400m, kde byl sice čtvrtý ale ve výborném čase 52,49s. Mira Haltmar podal trošku ustrašený výkon v běhu na 800m 2:05,95, kde obsadil 6. místo a v běhu na 1500m skončil osmý v průměrném čase. Z naší běžecké skupiny závodila i Sára Janulíková v běhu na 3000m kde je vidět postupné zlepšování se. Doběhla na 4.místě časem 11:35,64 kousek za osobákem. Běžela ještě 1500m ale tam už se jí tolik nedařilo. Halu si byl otestovat po nemoci i Martin Sadil v běhu na 800m a doběhl na 4.místě časem 1:55,90. Jako poslední startovala Katrin Sásová v běhu na 800m juniorek doběhla na 5.místě v pěkném závodě a předvedla zlepšený výkon proti Vídni 2:24,09. Na 400m trati ukázala další zlepšení na 61,18 a doběhla si pro bronzovou medaili. Na závěr běžela 200m kde si udělala halový osobák 27,02 a skončila na šestém místě. Nyní nás čekají halové měřené tréninky a 20.2. už Mistrovství ČR dorostu a juniorů.