Jdi na obsah Jdi na menu

Mikulášský běh Vyškov 2012

V sobotu 24.11. proběhl v areálu atletického stadionu ve Vyškově Mikulášský běh, na kterém jsme dosáhli velmi pěkných výsledků. Podzimní příprava se zatím daří a výsledky napovídají, že pro nás může být zajímavá halová sezona. Zvítězila Sára Janulíkoví v mladších žačkách a Jan Sadil v kategorii dorostu, druhá byla Barča Janulíková ve zlatíčkách, třetí Hanka Lolková v dorostenkách. Ve velmi dobrém světle se předvedl i Martin Sadil, který je pár dnů po vysokohorském soustřední v Tarách, kdy v kategorii mužů obsadil druhé místo za Mistrem světa v orientačním běhu Procházkou v koncovce před domácím závodníkem Němečkem.  Z ostatních našich účastníků sourozenci Gregrovi, Terezka a Kuba, obsadili 7. místa, Tomáš Nesvadba 6. místo a 10. místo Eliška Chládková. Všichni vyhodnocení obdrželi od Mikuláše a čerta krásné perníkové chaloupky, medaile a další ceny. Výsledky najdet v odkaze: http://www.ahavyskov.cz/clanek.php?ID=1&IDC=1017