Jdi na obsah Jdi na menu

Závody 2012

Příspěvky

6. mítink pro 3. kolo extraligy mužů a žen - Pardubický atletický mítink

V neděli 26.8. proběhne v Pardubicích 6. mítink pro 3. kolo extraligy mužů a žen. Z našeho oddílu se bude účastnit Martin Sadil v běhu na 800m a 400m za družstvo Vítkovic, které bojuje o udržení v extralize. Bohužel nemůže nastoupit Ondřej Doležel, který ze zdravotních důvodů pravděpodobně ukončil sezonu.

24. 8. 2012 | Rubrika: Závody 2012

MČR žactva Olomouc 2012

92.jpgOlomoucký atletický klub je hostitelem 30.6. a 1.7.2012, Mistrovství ČR žactva v atletice. I naši závodníci se poctivě připravují na svůj letní vrchol sezony. Svá želízka budeme mít hlavně v bězích Markéta Novotná 800m a 1500m, Katrin Sásová 300m, Jarda Žádník 150m a 300m, Marek Machalický 800m, 1500m 1500m př., Miša Doleželová oštěp, Filip Furiš 1500m, Sarah Janulíková 800m, 1500m, Dan Knob, 150m a dálka, Kuba Motl kladivo, koule a určitě budeme bojovat o nejlepší výsledky ve štafetových závodech na 3x300m jak dívek tak chlapců. Držte nám pěsti ať dovezeme nějakou medaili a spoustu finalových umístění. Propozice si můžete prohlédnout: http://www.atletika.cz/propozice1/propozice-mistrovstvi-cr-zaku-a-zakyn-na1/ Předběžné štafety jsou v odkaze dále.

19. 6. 2012 | Rubrika: Závody 2012

Mistrovství ČR dorostu a juniorů 2012 - Praha Strahov

92.jpgPražský Strahov hostí v termínu 22. - 24.6.2012 Mistrovství ČR dorostu a juniorů. Z našeho oddílu byli k soutěži nominováni junior Jan Skoupý v běhu na 5000m, dorostenci Martin Prajza 2000m překážek aJan Sadil na 1500m i 800m a Martin Sadil je velkým favoritem v kategorii juniorů na 800m. Držme klukům pěsti aby dosáhli svých letošních nejlepších výkonů a dobře reprezentovali náš oddíl.

Mistrovství ČR mužů a žen Vyškov 2012

92.jpgAtletický oddíl AHA Vyškov pořádal za překrásného a teplého počasí 16. a 17.6.2012 Mistrovství ČR mužů a žen. Z našeho oddílu se zúčastnili Ondřej Doležel běhu na 1500m a Martin Sadil závodu ve své doplňkové disciplíně 400m. Oba předvedli velmi solidní výkony. Ondra doběhl na 12. místě v čase 3:59,08s, kdy se běželo až v závěru. Martin startoval ve třetím rozběhu společně se stříbrným medajlistou z halového MS Jakubem Holušou. Bohužel výkon poznamenalo přerušení soutěže asi na 15 minut vyhlašovacím  ceremoniálem a tak závodníci na startu trošku zatuhli. Přesto martin zaběhl své letošní maximum 50,03s, v rozběhu skončil na 3. místě a celkově na 12. místě jako Ondra. Gratulujeme oboum závodníkům k pěkným výkonům a těšíme se na další mistrovské tarty Martina v kategorii juniorů a Ondra v kategorii do 23. let. Celkové výsledky Mistrovství ČR z Vyškova najdete v odkaze: http://online.atletika.cz/vysledky.aspx?idk=14884&stats=2

Večerní běh Bruntálem 2012

aolympia980.gifV pátek 15.6. proběhl v Bruntále 40. ročník Večerního běhu Bruntálem. Z našeho oddílu se zúčastnily dvě starší žačky a nevedly si špatně. Markéta Novotná zvítězila a Licie Skalická obsadila třetí místo. Gratulujeme dívkám. Výsledky si můžete prohlédnout v odkaze: http://www.olympiabruntal.cz/storage/VBB2012.pdf

18. 6. 2012 | Rubrika: Závody 2012

Mezistátní utkání juniorů 2012

92.jpgVe slovinském Slovenj Gradec proběhlo v sobotu 9.6.2012 atletické "Mezistátní utkání juniorů do 19. let Česká republika, Chorvatsko, Slovinsko, Maďarsko". Z našeho oddílu se zúčastnil Martin Sadil, který byl nominován jako nejrychlejší z celostátních tabulek v běhu na 800m. Tentokrát se mu tak nevedlo po loňském vítězství letos jako nejmladší vybojoval pěkné 5. místo v čase 1:58,36s. Gratulujeme. Celkové výsledky si můžete prohlédnout v odkaze: http://online.atletika.cz/upload/slovenj%20gradec%209.6.2012.pdf

11. 6. 2012 | Rubrika: Závody 2012

2. kolo družstev mladšího žactva 2012 Šumperk

Logo_kraje_na_web.jpgVe středu 13.6. jedeme na 2. kolo družstev mladšího žactva ročníky 1999 a 2000, které se koná v Šumperku. Odjezd autobusem v 13:00 hodin od ZŠ Dr. Hrubého. Sraz 15 minut před odjezdem. Nominaci najdete níže:

2. kolo družstev staršího žactva 2012 Olomouc

portret.jpgV úterý 12.6. jedeme do Olomouce na 2. kolo družstev staršího žactva ročníky 1997 a 1998. Odjezd vlakem v 12.59 hodin, sraz 15 minut před odjezdem vlaku. Nominaci najdete níže, ve vlaku se ještě domluvíme kdo co půjde. Propozice najdte v odkaze: http://www.atletikaolomouc.cz/?p=2559

Finále přípravek 2012

LogoAKSternberkbig.jpgVe čtvrtek 7. června v Olomouci proběhlo Finále družstev atletických přípravek.  Ve velké krajské konkurenci se obě naše družstva dostala na stupně vítězů - družstvo hochů bylo ve všech 3 kolech druhé a celkově tak obsadilo druhou příčku, družstvo dívek se s Uničovem pralo o třetí místo, kdy jsme celkové třetí umístění vybojovali právě na finále v Olomouci. Velká gratulace všem!!!

9. 6. 2012 | Rubrika: Závody 2012

2. kolo 2 ligy 2012 Šumperk

3346.jpgV sobotu jsme se zúčastnili v Šumperku 2. kola 2. ligy družstev a přes větrné počasí si odvážíme spoustu osobáků. Markéta Novotná v běhu na 800m doběhla na 4. místě za 2:29,04 (PB), Jan Sadil na stejné trati 9. místo za 2:07,90 (PB) a na 400m 57,17 (PB), Martin Prajza na trati 1500m 5. místo 4:29,83, Katrin Sásová 400m 63,67 a Markéta Novotná 68,10 (PB). Jarda Žádník na 100m za 12,17 (PB) a na 200m 25,25s. (PB). Úspěšně bojovali i Miša Doleželová v ženském oštěpu společně s Naďou Vojáčkovou, která šla i 100m př., a Martin Krejča na 400m př. a 200m s Pepou Uhlířem, který šel ještě premiéru na 400m. Doufám že všem žákům a dorostencům vydrží nadšení pro další závody družstev jako v tomto kole. Celkové výsledky najdete v odkaze: http://online.atletika.cz/vysledky.aspx?idk=15109&day=&discType=

3. 6. 2012 | Rubrika: Závody 2012