Soutěžní družstva AK Šternberk pro rok 2010
Přípravka hoši - ročník 1999 a mladší:
Vedoucí družstva: Mgr. Michaela Mondeková, Mgr. Miroslav Sadil
pomocníci ved. Krejčí, Janošíková, Spurná, Učíková, Novotná
Družstva: AK Olomouc, TJ Šumperk, AC Prostějov, AK Šternberk, SK Přerov, TJ Uničov, SK Hranice, AK Šternberk
1. kolo: 11.05.2010 – Šumperk – „Hod medicinbalem z kleku“ a „Běh přes žebřík“
2. kolo: 26.05.2010 – Prostějov – „Hod turbooštěpem“ a „Skok z místa“
Finále: 09.06.2010 – Olomouc – „Překážková dráha“ a „Hod diskem“
Hoši: Nešpor, Bábek, Gric, Kupka, Janošík, Záhora, Charvát, Handl, Brablec, Jurka, Koryťák, Mašek Kořenek, Frolich, Buček, Jurča, dívky: Kučerová, Reichová, Skoupá, Hanková, Urbášková, Foukalová, Fremlová, Bubeníčková, Pachová, Janulíková, Poláková, Vlková, Marxová, Heinzová, Zlámalová, Stránská, Kabelíková, Pospíšilová, Hivnarová, Smolková, Jana Dittrichová
Ambice na získání medaile ze soutěže družstev.
Mladší žáci - ročník 1997 - 1998:
Vedoucí družstva: Mgr.Miroslav Sadil, Marie Dostálová
Družstva: AK Olomouc, TJ Šumperk, AC Prostějov, AK Šternberk, SK Přerov, TJ Uničov, SK Hranice
1. kolo: 18.05.2010 – Šumperk
2. kolo: 17.06.2010 – Hranice
3. kolo 7.09.2010 – Prostějov
Finále MMS 03.10.2010 - Hodonín
Dívky: Katrin Sásová ( 60m, 600m, dálka ), Pavla Spurná ( 60m, 600m, dálka, míček ), Lucie Skalická, Michaela Doleželová ( 60m, míček ), Novotná Markéta ( 300m, 800m), Vilma Srovnalová, Kateřina Veselá, Veronika Janošíková, Lenka Hanková, Lucie Aberlová, Eva Lančová, Lenka Kratochvílová
Tomáš Pevner ( 60m, dálka, míček ), Michal Kupka ( 60m, dálka, míček ), Jiří Krejčí 60m, dálka, míček ), Jakub Motl ( 60m, míček ), David Wiedermann ( 60m, dálka, míček, 800m ) Martin Šimek ( 60m, dálka, míček ),
Cílem je obsadit celkově 2. místa v soutěži družstev.
Starší žáci - ročník 1995-1996:
Vedoucí družstva: Mgr.Miroslav Sadil
Družstva: AK Olomouc, TJ Šumperk, AC Prostějov, AK Šternberk, SK Přerov, SK Hranice, Valašské Meziříčí, Uherské Hradiště, Zlín,
1. kolo 19.5.2010 - Olomouc
2. kolo 15.6.2010 - Šumperk
3. kolo 06.9.2010 - Šumperk
Finále MMS 25.9.2010 - Šumperk
Jan Sadil ( 150m, 300m, 800m, dálka, koule ), Martin Krč ( míček, dálka, 60m, 300m, ) Martin Fabrik ( 300m, 800m ), Petr Nodžák ( míček, dálka, 60m, 150, 300m, 800m ), Václav Reich ( míček, 800m ...), Patrik Lattenberg ( dálka, 60m, 150m, ), Adam Čáslava ( 60m, 150m, Jiří Aberle ( dálka, koule, ) Ondřej Matoušek, ( 60m, 60m.př., výška, 150m, míček ), Libor Kymlička, Martin Prajza,
Barbora Vašulínová ( 60m př., výška, 300m ), Lucie Brablecová ( dálka, 300m, 800m ), Irena Cepníková ( 150m, 300m, 800m, dálka ), Jana Trnková ( dálka, 300m, 800m, míček ), Tereza Urbášková ( dálka, výška ), Erika Kolářová ( dálka, míček, 300m,), Karolína Jandová, Vráblíková, Martina Zapletalová, Monika Jurdičová,
Cílem je postup do semifinále MČR družstev tj do 3. místa v kraji.
Dorostenci - ročník 1993-1994:
Vedoucí družstva: Mgr.Miroslav Sadil
hostují v družstvech za Sokol Opava
1. kolo 09.5.2010 - Ostrava Vítkovice
2. kolo 19.6.2010 - Třinec
3. kolo 25.9.2010 - Břeclav
Finále MČR družstev 2.10.2010 - České Budějovice
Lukáš Šogor ( 300m, dálka, výška, 60m ), Filip Mikuška ( 60m, 100mpř. 200m.př. výška, dálka ), Martin Sadil ( 300m, 800m, 1500m, koule ), Jan Skoupý ( dálka, 300m, 800m, ),
Anita Blokšová ( 60m, 150m, 300m ), Kateřina Pospíšilová ( 300m, 800m, 1500m, koule, dálka ), Petra Motlová ( koule, dálka, 60m, 150m, 300m ), Tereza Pavlátová ( 60m, 150m, 300m ), Gabriela Krejčí ( 150m, 300m, dálka, výška ),
Junioři - ročník 1991-1992:
Ondřej Doležel ( 300m, 800m, 1500m, 3000m 2000m.př. ), Petr Šnýdr ( výška,... ),