Jdi na obsah Jdi na menu

Závody 2010

Příspěvky

MČR dorostu a juniuorů Tábor 2010 - 1. den

ObrazekOd pátku 25.6. probíhá v Táboře MČR dorostu a juniorů. Šternberská atletika mě taktéž svá želízka v ohni. Po prvním dnu získal Ondřej Doležel bronzovou medaili v běhu na 1500m a Martin Sadil vítězstvím v rozběhu postoupil do nedělního finále na 800m. Pěkný výkon podal Filip |Mikuška v běhu na 110m př obsadil celkově 14. místo a Martin Sadil v běhu na 300m př. doběhl v rozběhu na 4. místě a celkově obsadil 10 místo. Kateřina Pospíšilová taktéž v běhu na 300m př doběhla jako osmá a ve finále běhu na 1500m obsadila celkově 12. místo. Zítra čekáme souboj o medaile od Ondry |Doležela na 5000m a Martina Sadila na 800m.

26. 6. 2010 | Rubrika: Závody 2010

Večerní běh Bruntálem 2010

V sobotu 19.6. proběhne tradíční a již 38. ročník Večerního běhu Bruntálem. Závod začíná na náměstí v 12.30 hodin a závodní kancelář je otevřena od 11.00 hodin. propozice najdete v odkaze:  https://aksternberk.estranky.cz/archiv/uploaded/167 https://aksternberk.estranky.cz/archiv/uploaded/168

18. 6. 2010 | Rubrika: Závody 2010

Krjský přebor družstev mladšího žactva 2. kolo Hranice

ObrazekVe čtvrtek 17.6. jedeme na 2. kolo mladšího žactva do Hranic. Odjezd autobusem ve 13:00 hodin od vlakového nádraží, sraz 15 minut předem. Předpokládaný návrat kolem 18:30 hodin.

14. 6. 2010 | Rubrika: Závody 2010

Krajský přebor družstev starší žáci 2. kolo Šumperk

ObrazekV úterý 15.6. jedou starší žáci na družstva do Šumperka. Odjezd autobusem od ZŠ Dr. Hrubého v 13.00 hodin, předpokládaný návrat v 19:00 hodin. Propozice najdete v odkaze: http://www.atletika.cz/default.aspx?article=11480

Olomócké superman - 3. kolo atletických přípravek 2010

ObrazekVe středu 9.6. proběhne 3. a to finalové kolo atletických přípravek "Olomócké superman", Odjíždíme vlakem v 12.59 hodin a sraz je 15 minut předem. Návrat plánujeme na 18.01 vlakem tamtéž. Bojujeme o medailové umístění a poháry tak ať jsme v plném počtu. Propozice najdete v odkaze:  Propozice Zde

3. 6. 2010 | Rubrika: Závody 2010

Sportovní setkání družebních měst Dobšiná 2010

ObrazekMladí atleti AK Šternberk odjíždí v pátek 4.6. do družebního města |Dobšiná na sportovní setkání družebních měst ( Dobšiná, Kobior, Sajoszentpeter a Šternberk ). Budeme soutěžit v běhu na 60m, skoku dalekém, hodu míčkem dívek a vrhu koulí hochů a krosu. Odjezd 5:30 hodin od ZŠ nám. Svobody.

30. 5. 2010 | Rubrika: Závody 2010

Mistrovství Moravy a Slezska 2010

ObrazekŠest startů a pět medailí. To je výsledek z Mistrovství Moravy a Slezska dorostu, juniorů a dospělých na vítkovickém stadiomu 30.5.2010. Nejúspěšnější byl Martin Sadil v běhu na 800m dorostu ziskem prvního místa a titulu Mistr Moravy a Slezska časem 2:01,98s. Stříbrné medaile si vezou Ondřej Doležel 800m 1:5723s, Kateřina Pospíšilová 1500m př.6:39,56s a Filip Mikuška skok vysoký 175cm. Bronz získal Filip Mikuška v běhu na 110m př. časem 15,88s Ondřej Charouz v hodu oštěpem obsadil 7. místo výkonem 37,91m. Celkové výsledky najdete v odkaze: zde

30. 5. 2010 | Rubrika: Závody 2010 | Fotografie: Mistrovství Moravy Ostrava 2010

Zlatá tretra Evropy 2010

ObrazekVe čtvrtek 27.5. jsme mohli shlédnout skvělou atletickou podívanou jak na stadionu ve Vítkovicích tak v televizním přenosu a šternberská atletika byla přitom. V předprogramu světové atletiky jsme viděli skvělé výkony i šternberských atletů, kteří jsou v reprezentačních výběrech ČR. Ondřej Doležel startoval v běhu mužů na 1500m a celkově obsadil krásné 4. místo v osobním rekordu 4:02,30s. Velmi dobře si vedl i Martin Sadil, kdy v běhu na 800m mužů obsadil 13. místo opět v osobním rekordu 2:00,57s. Mohli jsme vidět i šternberskou rodačku Pavlu Hřivnovou, která startuje za Olymp Brno, běžela na trati 100m. Celkově obsadila 4. místo časem 12,33s a ve štafetě ČR B finišovala na 2. místě.

28. 5. 2010 | Rubrika: Závody 2010 | Fotografie: Zlatá tretra 2010

2. kolo přípravek - Prostějovské smajlík 2010

ObrazekStředa 26.5. byla ve zamení 2. kola družstev atletických přípravek s názvem Prostějovské smajlík. Šternberští mladí atleti opět bojovali o pocty nejvšší a předvedli skvělé týmové vystoupení. Dívky obsadily 2. místo a chlapci 3. místo. Stejné umístění je i po dvou kolech před posledním, které pro běhne 9.6. v Olomouci.  Nejlepší a bodující závodníci v kategorii hlapců byli Erik Šemet, Tomáš Záhora, Tomáš Mašek, Matěj Šárnik z dívek jsme měli tahouny družstva Lenku Hankovou, Vendulu Foukalovou, Nikolu Marešovou, Báru Kučerovou, Dominiku Handlovou, Kateřinu Reichovou, Nikol Valentovou, Terezu Kropáčovou a Barču Bubeníčkovou. Děkuji za reprezentaci i ostatním, kteří se zůčastnili ale nebodovali. Celkové výsledky najdete Zde

26. 5. 2010 | Rubrika: Závody 2010

První liga družstev 1. kolo Opava 2010

ObrazekSokol Opava pořádal v sobotu 22.5. 1. kolo 1. ligy družstev dospělých. Šternberští závodníci si vyzkoušeli formu před dalšími soutěžemi. Martin Sadil běžel 400m v čase 54,12s obsadil 2. místo ve 3. rozběhu, Kateřina Pospíšilová na stejné trati doběhla jako 4. ve 3. rozběhu v osobáku 65,57s. Na 800m po velmi rychlém začátku Katka doběhla jako 8. ve 2. rozběhu v čase 2:47,20. Ondra Doležel běžel 1500m a dokončil jako 4. v čase 4:04,92s.

24. 5. 2010 | Rubrika: Závody 2010