Jdi na obsah Jdi na menu

Závody 2010

Příspěvky

Semifinále MČR družstev starších žáků 2010

V sobotu 25.9. proběhlo v Šumperku semifinále MČR družstev starších žáků. Opět jsme se s chlapci probojovali do této části soutěže mezi 10 nejlepších týmů na Moravě. Chlapci opět prokázali svou kvalitu a dosáhli zatím nejlepšího výsledku v oddíle. Celkově obsadili 6. místo společně se Zlínem. Moc pomohli Prajza 1. mistem na 3km, 4. misto Kobza na 800m, Škoda 1500m a štafeta 3x300m, 5.místo Sadil 1500m překážek.  Gratulujem. Celkové výsledky v odkaze: http://online.atletika.cz/vysledky.aspx?idk=12815

26. 9. 2010 | Rubrika: Závody 2010

Corny 2010 okresní kolo Olomouc

V úterý 21.9. se zúčastní atleti šternberského gymnázia okresního kola CORNY cupu v atletice. Tentokrát by tým měl bojovat o postup do krajského kola. Budeme držet palce.

19. 9. 2010 | Rubrika: Závody 2010

Mistrovství Moravy ml.žactva 2010 Znojmo

ObrazekV neděli 19.9. proběhlo ve Znojmě Mistrovství Moravy a Slezska mladšího žactva. Nejlepšího výsledku dosáhla Katrin Sásová v běhu na 300m, kde obsadila 2. místo. Z ostatních soutěžících Markéta Novotná 7. místo v běhu na 800m 2:42,00s, Katrin Sásová v dálce 11. místo 386cm a David Wiedermann v dálce 10. místo 404cm, v běhu na 60 a 150m 5. místo v rozběhu. Celkové výsledky najdete v odkaze http://online.atletika.cz/vysledky.aspx?idk=12766

19. 9. 2010 | Rubrika: Závody 2010 | Fotografie: Mistrovství Moravy Znojmo 2010

MČR žactva 2010

ObrazekO víkendu 11.-12.9. se konalo v Praze na Slavii Mistrovství ČR žactva v atletice. Z našich závodníků se letos zúčastníl pouze Martin Prajza a to běhu na 3000m, kde obsadil 12. místo. Celkové výsledky si můžete prohlédnout v odkaze: výsledky zde

13. 9. 2010 | Rubrika: Závody 2010

KP družstev a jednotlivců mladšího žactva Prostějov 2010

ObrazekV úterý 7.9. proběhlo v Prostějově poslední kolo družstev mladších žáků ročník 1997,1998,1999 a současně krajský přebor jednotlivců. Odjeli jsme v komorní sestavě ale přijeli s krásnými výsledky. Zvítězila Katrin Sásová na 300m, 2. místo obsadil Michal Kupka na 60m, Vendula Foukalová na 60m př., Katrin Sásová v dálce, a třetí místa Markéta Novotná 300m a 800m, David Widerman 150m.  Kompletní výsledky Bodování a celkovou tabulku najdete níže.

8. 9. 2010 | Rubrika: Závody 2010 | Fotografie: 3. kolo 2010 mladší žáci Prostějov

KP družstev a jednotlivců staršího žactva 2010 Šumperk

ObrazekV pondělí 6.9. proběhlo v Šumperku 3. kolo krajského přeboru družstev a jednotlivců staršího žactva. Naše chlapecké družstvo opět postoupilo do semifinále MČR družtev které proběhne 25.9. v Šumperku a celkově obsadilo 4. místo v soutěži a 2. v kraji. Porazili jsme opět sportovní třídy z Prostějova, Šumperka a Přerova. Celkové výsledky Tabulku družstev najdete v odkaze níže i s bodováním jednotlivců.

Mistrovství ČR žactva Praha 2010

ObrazekV sobotu a neděli 11. a 12.9. proběhne v Praze na Slavii Mistrovství ČR žactva. Nominovaní Bára Vašulínová 100m př., výška a dálka, Jan Sadil 1500m př a 3000m, Martin Prajza 1500m př a 3000m, Markéta Novotná 800m. Potvrzená přihláška pouze na Martina Prajzu na 3000m. Odjezd v neděli v 5:30 hodin.

6. 9. 2010 | Rubrika: Závody 2010

1. liga družstev Břeclav 2010

ObrazekV sobotu 21.8. proběhla kola I. a II. ligy. Martin Sadil se zúčastnil v Břeclavi I. ligy, kde běžel v mužské kategorii 800m a překvapil celkovým 3. místem v osobním rekordu 1:58,55 s. Celkové výsledky najdet v odkaze: http://online.atletika.cz/vysledky.aspx?idk=12674

22. 8. 2010 | Rubrika: Závody 2010 | Fotografie: Břeclav 2010 1.liga

Krajský přebor dospělých, juniorů a dorostu 2010

V Olomouci proběhly krajské přebory s vloženým závodem žactva. Moc závodníků nevyužilo možnost rozzávodění se před soutěžemi družstev. Z našich závodníků se umístili: Martin Sadil 150m 2. místo 18,34s, 300m 1. místo 37,97s, Martin Prajza 1500m př 2. místo a Jan Sadil na stejné trati 3. místo, Ladislav Sás 300m 3. místo, Katrin Sásová 60m, 150m, 300m 1. místa. Výsledky najdete v odkaze: http://online.atletika.cz/vysledky.aspx?idk=12591

18. 8. 2010 | Rubrika: Závody 2010 | Fotografie: KP 2010 Olomouc

MČR dorostu a juniorů Tábor 2010 - 2. den

ObrazekNedělní soutěž na MČR byla ve znamení finalových závodů. Jako první nastoupil Ondřej Doležel, který v běhu na 5000m obsadil krásné 2.místo, čímž se na stejné trati nominoval na červencové mezistátní utkání. Jako druhý nastoupil k finále Martin Sadil v běhu na 800m a velkém boji a velmi taktickém závodě obsadil celkově krásné 5. místo. Gratulujeme našim reprezentantům a přejeme hodně úspěchů v dalších soutěžích.

30. 6. 2010 | Rubrika: Závody 2010