Jdi na obsah Jdi na menu

Uničovská maratonka

ObrazekV sobotu 8.září jsme se zúčastnili závodu "Uničovská maratonka", kterou pořádal Atletický klub Uničov, jako II.ročník závodu pro děti a mládež, jako 4.závod Běžeckého poháru Olomouckého kraje 2007, současně o Pohár místostarostky Uničova.

Závodu se zúčastnilo celkem dvacet šternberských atletů a dali o sobě řádně vědět. Z deseti kategorií jsme obsadili účastí osm kategorií a v pěti jsme celkově zvítězili a v dalších dvou jsme obsadili "druhá místa", s dalšími druhými místy. Velkou pochvalu zaslouží vítězové svých kategorií, kteří vyhráli s velkým přehledem. Katrin Sásová v dívkách nejmladších, Lucie Brablecová v kategotii přípravky, Jan Sadil opět přípravky, Martin Sadil v mladších žácích a Ondřej Doležel ve starších žácích. Druhá místa obsadili Dominika Novotná, Kateřina Pospíšilová, Michal Kupka, Pavlína Spurná, Markéta Novotná a třetí na bedně Tereza Pavlátová a Veronika Janošíková. V příloze uvádím výsledky se propozicemi.