Jdi na obsah Jdi na menu

Kokina běh 2007

ObrazekV sobotu 19.května jsme se zúčastnili třetího závodu "Běžeckého poháru dětí a mládeže 2007" s názvem KOKINABĚH. Za AK Šternberk závodio 42 běžců. Přiznám se, že tak úspěšný závod jsem v poslední době ze strany AK Šternberk něviděl, i když v posledních týdnech to většině běhá velmi dobře a je vidět kdo pravidelně trénuje. Všichni zúčastnění zaslouží velkou pochvalu za snahu a bojovnost při soutěži. Výsledky doplním hned jak je obdržím od Vlaďky. Zatím si prohlédněte fota ze soutěže.

Náhledy fotografií ze složky Kokina běh 2007

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

mira - hodnocení

Ahoj Vlaďko,
zasílám ti materiál o našich dětech, jak píšeš, nezlob se na mě ale takto závod do běžeckého poháru olomouckého kraje dávat nemůžu. I průběh závodu byl dost tragický. Takovýmto způsobem si můžeme hrát, ale ne pořádat závod krajského charakteru pro 100-150 dětí. Kdybych takto udělal závod pro atlety tak ho víckrát nedostanu!!! Byl jsem osobně dosti zklamán organizací a dost rodičů mi říkalo, že na takový závod příště nepojedou. Všechny oddíly to stálo minimálně tři až čtyři tisíce za startovné a dopravu, což je hodně! a moc spokokeni kolegové nebyli. Na Kiosku ani v jiných závodech krajského poháru se u dětí startovné neplatí, závod má svůj řád, časový rozsah a svou důležitost a vážnost. Neber to osobně, myslím, že kdyby jsi byla u kategorie dětí tak to odsejpalo jinak. Bylo sice hezké, že se hned psal čas na čísla ale jak vidím pořadí několikrát nebylo zaznamenáno, chybí jména, oddíly a než v cíli zapsali deset dětí, tak uběhlo minimálně deset minut. Vyhlašování bylo dost tragické, děti byly stavěny zády k rodičům, nebylo možné děti fotografovat, připadalo mi taky "tady máte medajle a kindr vajíčka a běžte". Však víš jak se dorozdávaly medajle a vajíčka po vyhlášení. Možná jsem dost kritický ale potřeboval jsem ti to zdělit jako zpětnou vazbu. Pro tolik dětí se závod se třema lidma nedělá.