Jdi na obsah Jdi na menu

Medaile z Olympiády dětí a mládeže 2017

19274838_1412691155435267_4507080822986774459_n.jpg Šternberští atleti dosáhli vynikajícího výsledku na Letní olympiádě dětí a mládeže v Brně, odkud si vezou tři medaile a finalové umístění.

Adam Dohnal získal v běhu na 300m žáků stříbrnou medaili ve vynikajícím osobním rekordu 36,05s. Stejnou medaili získal i ve štafetovém běhu na 4x60m.

Jakub Grégr domů dovezl bronzovou medaili ze závodu na 1500m žáků taktéž ve vynikajícím osobním rekordu 4:18,15s. Ve stejném finalovém závodě doběhl Ondřej Lenhart na 12. místě v čase 4:40,37s.

Elena Urbášková, která startovala ve skoku dalekém žákyň, se s přehledem z kvalifikace probojovala do finále, kde bohužel zaznamenala tři přešlapy. Měla ještě možnost startovat v závodě na 300m, kde bohužel nezaznamenala povely startéra a po opožděném startu si po výborném běhu dosprintovala pro 16. místo v osobním rekordu 42,48s.  Vše si vylepšila sprinterskou štafetou 4x60m dívek, kdy děvčata vybojovala 4. místo pro Olomoucký kraj.

Gratulujeme ke krásným výsledků našich mladých atletů.